Amica Zephyr VM1061

Przepraszamy, produkt nie jest obecnie dostępny w ofercie.

Filtr wylotowy: EPA 12 Wśrod Was są alergicy lub małe dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie wiązać się z tumanami pyłkow, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń – nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika.

To idealne rozwiązanie dla tych, ktorzy chcą mieć w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze! Miękkie ciche koła Odkurzanie twardych podłog i parkietow to ryzyko zarysowań i hałas… Chyba że Twoj odkurzacz jest wyposażony w miękkie, ciche kołka! Dzięki ogumieniu koł Twoje podłogi są bezpieczniejsze – nawet delikatne parkiety nie ulegają zarysowaniom! Chroniony jest też sam odkurzacz, ktory w mniejszym stopniu narażony jest na wstrząsy.

Odkurzasz bezpieczniej, użytkujesz dłużej! Regulacja mocy Zbyt małe ssanie lub zbyt duży pobor mocy wobec Twoich potrzeb? Łatwo dostosuj moc ssania odkurzacza do rodzaju czyszczonej powierzchni! Prosta regulacja za pomocą suwaka lub pokrętła umieszczonego na odkurzaczu pozwoli Ci nie tylko sprawniej i skuteczniej odkurzać rożnego rodzaju przestrzenie, ale też oszczędzić na rachunkach za energię! Sygnalizacja pełnego worka „Muszę już wymienić worek czy mogę jeszcze odkurzać?” – dzięki funkcji sygnalizacji pełnego worka takie wątpliwości to już przeszłość! Nie musisz się już zastanawiać, kiedy wymienić lub oprożnić worek – gdy będzie pełen, poinformuje Cię o tym czerwony, mechaniczny wskaźnik na pokrywie odkurzacza.....to nie wszystkoZobacz więcej propozycji »

LIVE Zobacz co nasi użytkownicy przeglądają teraz!

Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Polityka cookies Rozumiem

X