Grill DELONGHI CGH1030D

Przepraszamy, produkt nie jest obecnie dostępny w ofercie.

Czy jedno urządzenie może z powodzeniem zastąpić piekarnik, toster, opiekacz, garnki i patelnie? Profesjonalny MultiGrill CGH 1030D zaskoczy Cię wszechstronnością, mnogością funkcji i dedykowaną aplikacją mobilną, przenosząc codzienne gotowanie w inny wymiar! Co więcej, umożliwi nawet przygotowanie domowych gofrow, dzięki, dołączonym do zestawu, płytom grzewczym o specjalnym kształcie.

Sprawdź, jak 7 programow gotowania i moc 2000 W, zamknięte w nowoczesnej formie modelu CGH 1030D wyzwolą Twoją kulinarną kreatywność! Dzięki dużej powierzchni grzewczej – aż 37x23 cm, przygotujesz perfekcyjne dania i przekąski dla całej rodziny.

Dwa niezależne pokrętła do ustawiania osobnych temperatur na płytach, umożliwiają jednoczesne grillowanie składnikow, wymagających rożnych wysokości temperatury.

W zestawie z grillem otrzymasz: komplet płyt grzewczych do grillowania, komplet płaskich blach do smażenia, komplet form do wypieku gofrow oraz szpatułkę do czyszczenia.....to nie wszystkoZobacz więcej propozycji »

LIVE Zobacz co nasi użytkownicy przeglądają teraz!

Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Polityka cookies Rozumiem

X