Philips HD4825/90

Przepraszamy, produkt nie jest obecnie dostępny w ofercie.

Toster Daily Collection.

Widok 360:   Doskonałe tosty zarowno ze świeżego, jak i mrożonego pieczywa! Rozkoszuj się doskonałymi tostami zarowno ze świeżego, jak i mrożonego pieczywa dzięki temu kompaktowemu tosterowi.

Toster jest wyposażony w wydłużoną platformę grzejną zapewniającą bardziej rownomierne opiekanie, funkcję rozmrażania i opiekania pieczywa prosto z zamrażarki oraz pokrętło regulacji czasu opiekania umożliwiające opiekanie według własnych preferencji.

Rozmrażanie i opiekanie pieczywa prosto z zamrażarki Pokrętło regulacji czasu opiekania umożliwia dostosowanie urządzenia do swoich preferencji Funkcja anulowania pozwala zatrzymać opiekanie w dowolnym momencie Łatwo zwalniana tacka na okruszki ułatwia czyszczenie Kompaktowa konstrukcja pozwala zaoszczędzić miejsce na blacie Schowek na przewod umożliwia wygodne przechowywanie tostera Pozwala odświeżyć i podgrzać pieczywo Wydłużona platforma grzejna Wydłużona platforma grzejna zapewnia bardziej rownomierne opiekanie pieczywa.....to nie wszystkoZobacz więcej propozycji »

LIVE Zobacz co nasi użytkownicy przeglądają teraz!

Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Polityka cookies Rozumiem

X