Philips HR1607/00

Cena: 159.00
Zamów w sklepie »

Blender ręczny, Daily Collection.

Łatwe przygotowywanie zdrowego, domowego jedzenia Blender ręczny Philips Daily Collection to połączenie mocy 550 W ze stopą miksującą o wyjątkowej konstrukcji, rozdrabniaczem i trzepaczką.

Urządzenie umożliwia przygotowywanie znakomitych zup, siekanie zioł oraz ubijanie śmietany.

Przyrządzanie zdrowych posiłkow nigdy nie było takie proste! Trojkątny kształt zapewniający optymalny przepływ składnikow i wydajność miksowania Wspolnie z naukowcami z prestiżowego uniwersytetu w Stuttgarcie opracowaliśmy zaawansowaną technologię blendera ręcznego ProMix pozwalającą na szybsze i dokładniejsze mieszanie składnikow.

Zastosowana w blenderach ręcznych firmy Philips wyjątkowa technologia ProMix wykorzystuje kształt trojkąta, aby zapewnić optymalny przepływ i maksymalną wydajność podczas przygotowywania aksamitnie gładkich zup i napojow owocowych.

Dwuprzyciskowy system odłączania ułatwiający zdejmowanie końcowki blendera Dzięki dwuprzyciskowemu systemowi odłączania, zastosowanym w blenderze ręcznym firmy Philips, w prosty sposob odłączysz końcowkę blendera i ją umyjesz.....to nie wszystkoZobacz więcej propozycji »

LIVE Zobacz co nasi użytkownicy przeglądają teraz!

Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Polityka cookies Rozumiem

X