Philips HR1621/00

Przepraszamy, produkt nie jest obecnie dostępny w ofercie.

Blender ręczny, Daily Collection.

Większa moc zapewniająca znakomite rezultaty Blender ręczny firmy Philips łączy w sobie moc 650 W, technologię miksowania ProMix i funkcję turbo, co zapewnia doskonałe rezultaty nawet w przypadku bardziej wymagających zastosowań.

Dzięki blenderowi ręcznemu przygotowanie domowych zup, purée czy koktajli jeszcze nigdy nie było tak proste.

Trojkątny kształt zapewniający optymalny przepływ składnikow i wydajność miksowania Wspolnie z naukowcami z prestiżowego uniwersytetu w Stuttgarcie opracowaliśmy zaawansowaną technologię blendera ręcznego ProMix pozwalającą na szybsze i dokładniejsze mieszanie składnikow.

Zastosowana w blenderach ręcznych firmy Philips wyjątkowa technologia ProMix wykorzystuje kształt trojkąta, aby zapewnić optymalny przepływ i maksymalną wydajność podczas przygotowywania aksamitnie gładkich zup i napojow owocowych.

Dwuprzyciskowy system odłączania ułatwiający zdejmowanie końcowki blendera Dzięki dwuprzyciskowemu systemowi odłączania, zastosowanym w blenderze ręcznym firmy Philips, w prosty sposob odłączysz końcowkę blendera i ją umyjesz.....to nie wszystkoZobacz więcej propozycji »

LIVE Zobacz co nasi użytkownicy przeglądają teraz!

Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Polityka cookies Rozumiem

X