Philips HR1676/90

Przepraszamy, produkt nie jest obecnie dostępny w ofercie.

Blender ręczny, Avance Collection.

Pełna kontrola oraz rożnorodność świeżych posiłkow Wydajny blender ręczny firmy Philips jest wyposażony w silnik o mocy 800 W, technologię ProMix i przycisk funkcji SpeedTouch umożliwiający intuicyjną obsługę — mocniejsze naciśnięcie wyzwala większą moc.

Blender pozwala przygotowywać świeże posiłki tak, jak lubisz.

Trojkątny kształt zapewniający optymalny przepływ składnikow i wydajność miksowania Wspolnie z naukowcami z prestiżowego uniwersytetu w Stuttgarcie opracowaliśmy zaawansowaną technologię blendera ręcznego ProMix pozwalającą na szybsze i dokładniejsze mieszanie składnikow.

Zastosowana w blenderach ręcznych firmy Philips wyjątkowa technologia ProMix wykorzystuje kształt trojkąta, aby zapewnić optymalny przepływ i maksymalną wydajność podczas przygotowywania aksamitnie gładkich zup i napojow owocowych.

Wydajny blender ręczny z silnikiem o mocy 800 W zapewnia doskonałe rezlutaty miksowania Wyposażony w wydajny i niezawodny silnik o mocy 800 W blender ręczny firmy Philips może zmiksować niemal każdy składnik i zapewnia doskonałe rezultaty.....to nie wszystkoZobacz więcej propozycji »

LIVE Zobacz co nasi użytkownicy przeglądają teraz!

Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Polityka cookies Rozumiem

X