Redmond RHB-CB2932E

Przepraszamy, produkt nie jest obecnie dostępny w ofercie.

Blender REDMOND RHB-2939-E — cechuje wielofunkcyjność, rożnorodność dodatkowych nakładek oraz świetny desingTo unikalne urządzenie pełni 3 funkcje: blendera, miksera i rozdrabniacza..

Blender 2939-E oposiada nakładkę-trzepaczkę, nakładkę-blender oraz stalowy noż w kształcę litery S, pojemną miskę do rozdrabniania z pokrywką, oraz pojemnik do wygodnego mieszania.

Z pomocą tego urządzenia można ubijać śmietanę i jajka, przygotowywać musy, kremy i desery, rozdrabniać i rownomiernie mieszać rożne składniki.

Z blenderem 2939-E z łatwością przygotujecie pożywne i lekkie zupy-kremy, orzeźwiające koktajle, domowe sosy i ciasta o płynnej konsystencji.

Noż z czterema ostrzami z łatwością poradzi sobie z rozdrabnianiem twardych produktow takich jak orzechy, sery czy zioła.

RHB-2939-E posiada ergonomiczną rączkę z płynną regulacją prędkości, ktora sprawia, że korzystanie z urządzenia jest jeszcze przyjemniejsze.

Dzięki blenderowi poszerzycie swoje kulinarne możliwości i będziecie czerpać przyjemność z każdego użycia.....to nie wszystkoZobacz więcej propozycji »

LIVE Zobacz co nasi użytkownicy przeglądają teraz!

Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Polityka cookies Rozumiem

X