Robot odkurzający iROBOT Roomba 604

Przepraszamy, produkt nie jest obecnie dostępny w ofercie.

iRobot Roomba® 604Technologia Dirt Detect - 3-stopniowy system sprzątania Ponad 25 lat doświadczenia i innowacji w robotyce iRobot, pionier w dziedzinie robotyki, założony został w 1990 roku z myślą o stworzeniu praktycznych robotow do codziennego użytku.

Do dziś sprzedaliśmy ponad 25 milionow robotow domowych, w tym roboty odkurzające Roomba oraz roboty mopujące Braava.

Ale w naszej technologii nie chodzi tylko o roboty.

Chodzi o Ciebie i pomoc w znalezieniu najlepszego sposobu, aby sprzątać szybciej i wydajniej.

Skuteczność sprzątania 3-stopniowy system sprzątania - wirująca szczotka boczna wymiata zabrudzenia wzdłuż ścian i krawędzi, szczotki umiejscowione pod robotem wspołdziałając jak szczotka i szufelka zbierają kurz, ktory jest zasysany do pojemnika.

Sprząta zarowno dywany jak i twarde podłogi Ruchoma głowica czyszcząca pozwala iRobotowi Roomba na automatyczne dostosowanie się do warunkow otoczenia.

Nie ma dla niej znaczenia czy odkurza dywan, śliski parkiet, kafelki z fugami czy gładkie linoleum.

Technologia iAdapt Dzięki zaawansowanej kombinacji oprogramowania i czujnikow, Roomba 604 odkurza wielokrotnie każdy kawałek podłogi wjeżdżając pod meble i dookoła nich, wzdłuż krawędzi, pod firankami, wykrywając miejsca szczegolnie zabrudzone, unikając schodow i przepaści, pokonując przeszkody z luźnych przewodow.

Znajduje kurz i brud Używając opatentowanej technologii Dirt Detect, robot odkurzacz iRobot Roomba 604 przy pomocy optycznych i akustycznych czujnikow odnajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje pracę na ich dokładnym wysprzątaniu.

Sprząta przy krawędziach i w narożnikach Specjalnie zaprojektowana wirująca szczotka boczna, pracująca pod kątem 27 stopni, wymiata brud i większe zabrudzenia wzdłuż krawędzi i z narożnikow wprost pod 2 przeciwbieżnie obracające sie szczotki głowne.

Automatyczne dokowanie i ładowanie Roomba automatycznie powraca do stacji dokującej po zakończonym sprzątaniu by być zawsze gotową do pracy.

Najlepszy dla posiadaczy zwierząt Z technologią AeroVac i szczotkami głownymi, robot odkurzacz iRobot Roomba serii 600 jest doskonale przygotowany do radzenia sobie z włosami, sierścią i innymi zabrudzeniami.

Zoptymalizowany ciąg powietrza ściąga włosy ze szczotek iRobota Roomba i wciąga je do pojemnika AerovVc, ktory zaprojektowaliśmy tak, aby nie trzeba było go często oprożniać.

Znajdź odpowiedniego robota Porownaj rożne modele, aby wybrać odpowiedni dla swoich potrzeb.

Cechy robota Nowość! Nowość! Roomba 604 Roomba 675 Roomba e5 Roomba 965 Roomba 980 Roomba i7 Roomba i7+ Zobacz Zobacz Zobacz Zobacz Zobacz Zobacz Zobacz Sprzątanie wszystkich rodzajow podłog Opatentowany 3-stopniowy system sprzątania 5x większa moc ssąca * 5x większa moc ssąca * 10x większa moc ssąca * 10x większa moc ssąca * 10x większa moc ssąca * Czas pracy do 60 minut ** do 90 minut ** do 90 minut ** do 75 minut ** do 120 minut ** do .......to nie wszystkoZobacz więcej propozycji »

LIVE Zobacz co nasi użytkownicy przeglądają teraz!

Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Polityka cookies Rozumiem

X